• TEL:+421 917 102 079

    zarezervujte ubytovanie ešte dnes!

  • TEL.: +421 915 863 703

    reštaurácia rezervácie

VÍTAME VÁS V HOTELI ENCIÁN

Uprostred kúpeľného mesta Rajecké Teplice, oproti jazierku stojí výnimočná budova HOTELA ENCIÁN. Pôvodná reštaurácia bola postavená začiatkom dvadsiateho storočia. Od svojho vzniku slúžila kúpeľným hosťom a návštevníkom Rajeckých Teplíc, ktorí sa tu stretávali pri hudbe, tanečných zábavách a spoločenských podujatiach.

Najrozsiahlejšia rekonštrukcia hotela bola ukončená v roku 2011 po šiestich rokoch komplexnej prestavby. Výnimočnosť mu dala akademická maliarka Daniela Krajčová, ktorá na fasádach vyjadrila oslavu života.

Hotel Encián, ubytovanie Rajecké Teplice, Vás pozýva na prechádzku Hotelom Encián v Rajeckých Tepliciach.

Rezerváciu spoločenských a firemných podujatí, svadieb, rodinných stretnutí a osláv môžete uskutočniť na uvedených telefónnych číslach alebo prostredníctvom
E-mailu.

Rezervácia ubytovania:

E-mail info@hotelencian.com
Tel. č.:  +421 917 102 079, +421 915 492 726

Reštaurácia – rezervácia
Tel. č.: 00421 915 863 703

VYBERTE SI IZBU

Urobte si pohodlie ako doma. Ak si želáte izbu s výhľadom na jazierko, nezabudnite pri rezervácii uviesť Vašu požiadavku.

Hotel Encián Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou, priestranným úložným priestorom, pracovným miestom a krásnym výhľadom na jazierko. Každá izba má LCD televízor, pripojenie na počítač, WIFI prístupné v celom hoteli a chladničku.

Na izbe je pre Vás pripravená ochutnávka červeného a bieleho vína, nealko, župan a kozmetická sada.

Vítaní sú aj Vaši domáci miláčikovia. Psík do 3,5 Kg bezplatne, väšší za 3 EUR na deň.

K dispozícii sú dvojlôžkové izby a dvojlôžkové izby de luxe.

Dvojlôžkové izby de luxe s možnosťou prístelky pre 1 dospelú osobu, alebo 2 malé deti do 6 rokov.

VÍKENDOVÉ BALÍČKY

Hotel Encián Ubytovanie Rajecké Teplice

Jedinečná kombinácia exkluzívnych procedúr a služieb rozmazná vaše telo, i dušu. Nabite sa pozitívnou energiou, zabudnite na každodenné starosti a uvoľnite svoju myseľ. Jednoducho vypnite :-) a vyberte si z našej ponuky víkendových balíčkov, ktoré sme pripravili v spolupráci s kúpeľmi Aphrodite.

Milí hostia, doporučujeme Vám objednať si procedúry a balíky vopred spolu so zaslaním objednávky.

„Hlavným balneoterapeutickým prostriedkom Kúpeľov Aphrodite je 38 °C teplá, hydrogénuhličitanovo – vápenato – horečnatá voda. Blahodárne účinky našej teplej vody pôsobia priaznivo najmä na pohybové ústrojenstvo a nervový systém.

Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru: vodoliečba, klasické masáže, škótske streky, oxygenoterapia, uhličitý kúpeľ, manikúra a pedikúra.

” Vitajte vo svete zdravia, krásy a relaxu… “, Hotel Encián – ubytovanie Rajecké Teplice